Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi Oyuncu Alımları

Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi Oyuncu Alımları

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi oyuncu alımları başlamıştır. Dizide rol almak üzere tecrübeli ya da tecrübesiz tüm adayların başvuruları beklenmektedir. Adayların ajans oyunculuk başvuru değerlendirmeleri kendi kategorilerine göre özel şekilde yapılacağından ötürü oynayacakları roller de adaylara uygun şekilde belirlenecektir. Bu nedenden ötürü oyunculuk hayatlarında yepyeni biri tecrübe yaşamak isteyen bireylerin Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi alımları için hazırlanan online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ‘dur. Yetenekli aktöre dizide eşlik edecek olan dev bir oyuncu kadrosu bulunmaktadır. Bu kadroda yer alan isimler ise; Çetin Tekindor, Gürkan Uygun, Metin Akpınar, Duygu Boztepe, Toprak Sağlam, Ertan Saban, Altan Erkekli, Sevinç Meşe gibi başarılı isimlerden oluşmaktadır. Dizinin yapımcılığını üstlenen firmanın 03 Medya olduğu bilinmektedir. Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinin yönetmenliği ise Altan Dönmez tarafından yapılmaktadır. Oyuncu adaylarının bu kadar kaliteli isimle aynı projede yer alabilmeleri için sadece Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi oyunculuk başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi Konusu Nedir?

Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinin konusu Osmanlı padişahlarından olan Fatih Sultan Mehmet dönemini işlemektedir. Dizi izleyiciler Fatih ‘in tahta nasıl çıktığını ve o dönemde yaşadıklarını dizi ile yakından öğrenebileceklerdir. Bunun yanı sıra dizide Fatih ‘in İstanbul’u fetih çalışmalarını da oldukça ayrıntılı şekilde anlatılacaktır. Bu da dizide çok fazla savaş ve dövüş sahnelerinin olduğu anlamına gelmektedir. Ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu’nun Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi için at binme derslerinden kılıç kullanma derslerine kadar oldukça fazla eğitim aldığı bilinmektedir. Her aşamasında farklı bir emek olan Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinde oyunculuk yapmak kişiler için oldukça iyi bir avantaj olarak görülmektedir. Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinde oyunculuk yapabilmek için tecrübe şartı aranmadığını tekrar yinelemekte fayda bulunmaktadır. Setin oldukça kalabalık olmasından ötürü yeni yüzlere duyulan ihtiyaç artmıştır. Bu da Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisinde tecrübesiz ajans oyunculara da yer açmıştır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir