Darısı Başımıza Dizisi

Darısı Başımıza Dizisi

Show TV’de yakında başlayacak olan yeni dizi Darısı Başımıza oyuncu alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Komedi alanında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan dizi alanında bir hayli iddialı. Dizinin başarılı oyuncu kadrosuna her yaşta oyuncu ve yardımcı oyuncu veya figüran aranıyor. Oyunculuk ajansları başvuru bekliyor.

Dizide her yaştan ve kategoriden oyuncu adayının rol alma şansı bulunuyor. Başvuruda bulunacak oyuncu adaylarının deneyim sahibi olması seçilmeleri açısından avantaj olsa da rol yapma yeteneğine güvenen ve ekrana yakıştığını düşünen bütün adayların başvuruları titizlikle incelenmektedir. Özellikle oyunculuk alanında tecrübesi olmayan adaylar açısından, dizinin uzman başrol kadrosu göz önüne alındığında, oyunculuk yeteneklerini geliştirmeleri, yeni şeyler öğrenmeleri ve deneyimli oyuncularla rol alıp onlardan tecrübe kazanmaları açısından büyük bir avantajdır.

Dizinin başrollerinde Elif Doğan ve Ozan Dolunay yer almaktadır. Bu ikilinin yanı sıra oyuncu kadrosunda Devrim yakut, Nergis Kumbasar, Açelya Topaloğlu, Dilek Çelebi, Sevinç Erbulak, İbrahim Kendirci ve Yüksel Ünal gibi birbirinden başarılı oyuncuları barındırmaktadır. Yönetmenliğini Hasan Tolga Pusat’ın yaptığı Darısı Başımıza dizisinin yapımcılığını da Gold Film üstlenmiş bulunuyor.

Çekimlerine İzmir’de başlanan Darısı Başımıza’nın konusu ise izleyenleri ekran başına bağlayacak türden. Çocuklarının evlenip mutlu yuvalar kurduğunu görmek isteyen Zerrin (Devrim Yakut) üçünün de kendi halinde olması sebebiyle bu hayalinden ümidini kesmiştir. Bir gün ortanca kızı Öykü’nün (Elif Doğan) evleneceğini söylemesiyle havalara uçan Zerrin’in bu mutluluğu kız isteme akşamına kadar sürüyor. Burada karşı karşıya gelen iki ailenin de eski olayları gün yüzüne getirmesiyle işler karışıyor.

Çekimlerine son hızda devam edilen bu yeni komedi dizisinde yer almak için yapmanız gereken oyunculuk ajansları online başvuru formunu doldurmaktır. Darısı Başımıza dizisi oyuncu alımları ajansımız tarafından sürdürülmektedir. Sizler de yaş ve cinsiyet fark etmeksizin şansınızı güçlü bir kadro ve yeni bir komedi dizisinde oyuncu, yardımcı oyuncu veya figüran olarak denemek isterseniz Darısı Başımıza dizisi oyuncu alımlarımıza başvurabilirsiniz. Oyunculuk yeteneğine güvenen her aday; kadın, erkek veya çocuk fark etmeden bu dizide yer almak için başvuruda bulunup hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir